Close
Type at least 1 character to search
Back to top
a

VIAC AKO 12
ROKOV V HRE

O nás

Sme šikovní ľudia, ktorí radi zamakajú na Vašom projete.

NÁŠ CIEĽ

Dokonalé riešenie na mieru pre Váš biznis.

Moje meno je Dušan. Už viac ako 12 rokov sa profesionalne venujem tvorbe webov a e-shopov. Mám za sebou viac ako stovku väčších projektov. V sekcií MOJE PRÁCE nájdete vzorku mojich prác. 

Začínal som ako grafický dizajnér. Grafike sa naďalej venujem avšak svoju pozornosť teraz viac orientujem na tvorbu webov. Svoje skúsenosti z grafického dizajnu uplatňujem aj pri tvorbe webstránok a e-shopov, takže vo finále je web nie len kvalitný, ale aj elegantný a dizajnovo funkčný. 

Ak si prajete kvalitnú webovú prezentáciu, osobný blog ktorý zaujme, e-shop, pre ktorý budete ochotný pustiť marketingovú kampaň, som tu pre Vás. Kontaktujte ma a zadarmo prekonzultujeme Vaše potreby a vízie.

Spolupracujem s viacero šikovnými ľudmi, ktorí mi pomáhajú. Od grafiky až po marketing. Takže u mňa / u nás nikdy nie je núdza o odbornosť.

Ako prebieha
spolupráca

Kreatívna spolupráca

"Toto a bodka!" Veru u nás nie. Navrhneme Vám predom riešenie na mieru, avšak počas celej tvorby sme otvorení kreatívnym návrhom aj z Vašej strany. Kreatívna spolupráca je to pravé pre čo najlepší výsledok.

Priateľský prístup

Zlú náladu u nás nenájdete. S ňou sa nedá dobre spolupracovať. Emóciam dáme prechod len v závre po odovzdaní projektu. Počas celej spolupráce rovíjamé priateľkú komunikáciu. Tento postup sa nám rokmi osvedčil.

1.
KOMUNIKÁCIA

Spoločne zistíme čo všetko pre svoj biznis potrebujete. Odkomunikujeme všetky dôležité otázky.

2.
NÁVRH RIEŠENIA

Navrhneme riešenie na mieru, ktoré Vám predom pošleme na shválenie. Už predom budete vedieť aký výsledok môžete očakávať.